• Whatsapp Destek

    0507 640 6885

  • "Sigortada

    Güven"

  • TEKLİF ALIN

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi Kaza Sigortası, kişilerin karşılaşabileceği olası durumlar sonucunda sakatlanma ya da vefat gibi hallerde oluşabilecek riskleri teminat altına alan bir sigorta türüdür. Bu gibi olası riskli durumlar karşısında poliçe teminat limiti kapsamına dahil olan tüm masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Ferdi Kaza Sigortası ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Neden Ferdi Kaza Sigortası Yaptırılmalı?

Ferdi Kaza Sigortası yaptırılması zorunlu tutulan bir sigorta türü olmamasına karşın, kendini ve sevdiklerini güvence altına almak isteyen her kişinin kesinlikle yaptırması gereken bir sigorta biçimidir. Ferdi Kaza Sigortası, poliçe süreci dahilinde gerçekleşen tüm olası kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alarak bu gibi durumlarda sizlere finansal destek sağlar.

Ferdi Kaza Sigortası Neleri Kapsar?

Ferdi Kaza Sigortası, kişilerin olası olaylar sonucunda sakatlanma ya da vefat durumlarına karşı oluşan riskleri teminat altına alır. Kaza sonucu vefat, sürekli sakatlanma ve ferdi kaza yardımı Ferdi Kaza Sigortası’nın ana teminatlarını oluşturur. Ayrıca kaza sonucu oluşacak tedavi masrafları, gündelik tazminat, hukuksal koruma gibi ek teminatları da poliçe kapsamına dahil edilebilirsiniz.