• Whatsapp Destek

    0507 640 6885

  • "Sigortada

    Güven"

  • TEKLİF ALIN

Hayat Sigortası, sigortalının hayatını kaybetmesi durumunda, belirlediği kişilere maddi güvence sağlar. Ayrıca, hayat sigortalarında yer alan sürekli sakatlık, sürekli iş görememezlik gibi teminatlar ile sigortalının başına gelebilecek olumsuz bir durumda da teminat ödemesi yaparak, maddi kayıpları minimuma indirmeyi amaçlar. Yılların deneyim ve tecrübesiyle Güven Sigorta, beklenmedik durumlara karşı sevdiklerini ve kendini güvence altına almak isteyen kişilere özel Hayat Sigortası hizmetini sunuyor. Siz de hayat sigortasının sizlere sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için Güven Hayat Sigortası ürünleri ile tanışın.

 

Hayat Sigortası Nedir?

Hayat sigortası, belirli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre ve haller dahilinde vefat etmesi sonucunda sigorta şirketleri tarafından sigortalının belirlediği kişilere ödeme gerçekleştirdiği bir sigorta türüdür. Ayrıca, hayat sigortaları daimi sakatlık gibi olumsuz durumları da teminat altına almaktadır. Hayat sigortası beklenmedik bir olayla karşılaşıldığında sizi ve sevdiklerinizi güvenceye alarak tasarruf yapmanıza olanak sağlar.

Neden Hayat Sigortası Yaptırılmalı?

Hayat sigortası, sigortalının vefatında poliçe teminatları dahilinde belirttiği kişilere maddi destek sağlamanın yanı sıra kaza ya da hastalık sonucunda fiziksel engel yaşanması durumunda da kişilerin maddi olarak hayat standartlarını devam ettirebilmesini amaçlar. Bunların yanı sıra, uzun vadeli hayat sigortalarında, sigortalılara birikim imkanı da tanınmaktadır.

Hayat Sigortası Neleri Kapsar?

Hayat sigortalarının ana teminatı vefat olup, vefat durumunda sigortalının belirttiği kişiye teminat tutarı kadar ödeme yapılır. Aynı zamanda farklı hayat sigortası ürünlerinde, daimi sakatlık, kritik hastalıklar, yaşam gibi teminatlar bulunmakta olup, bu durumlarda ödeme sigortalıya yapılmaktadır.