• Whatsapp Destek

    0507 640 6885

  • "Sigortada

    Güven"

  • TEKLİF ALIN
Trafik Sigortası”, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi koruma altına alan ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan zorunlu bir sigorta ürünüdür. Trafik Sigortası, kazada karşı tarafın hasarını limitler dahilinde karşılar. Kasko Sigortasından farklı olarak kazaya karışan üçüncü şahısların zararlarını da karşılar. Bu sigorta, işletenin (sigorta ettirenin) haksız taleplere karşı savunmasını da temin eder. Araca bağlı olarak çekilmekte olan römork, yarı römork (hafif römorklar dahil) veya çekilen bir aracın sebebiyet vereceği zararlar çekicinin sigortası kapsamındadır. Ancak, insan taşımada kullanılan römorklar, bunlar için poliçede özel şartları belirtilecek ek bir sorumluluk sigortası sağlanmış olması kaydıyla teminata dahil olur. Siz de Güven Sigorta’nın kusursuz hizmet anlayışıyla  başvurabilirsiniz. Unutmayın Trafik Sigortası da Güven Sigorta’nın işi…      

Teminatlar

Zorunlu Trafik Teminatı

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Genel Şartları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın. Araç sigortası veya kasko sigortası teklifi için sayfamızı ziyaret edin.

Zorunlu Koltuk Teminatı

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

Zorunlu Trafik Sigorta’nızın yeterli olmadığı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Groupama Sigorta, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası ile ek desteklerden yaralanabilirsiniz. Aracınızın trafikte 3. Şahısların ölümüne, yaralanmasına ya da maddi zararlara sebep olursa oluşan zararınız Trafik Sigortası kapsamında karşılanır. Zararın poliçe limitlerinizi aşması durumunda İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası devreye girer. Bu sigorta ile, zorunlu trafik sigortanızın teminat limitlerini aşan durumlarda, belirlemiş olduğunuz limitlerle ek güvence sağlamış olursunuz.